تبلیغات
معرفی سریال های کره ای - هابیل و قابیل

هابیل و قابیل

شنبه 10 مرداد 1388 05:04 ب.ظ

نویسنده : mamad 2PAX

سریال هابیل و قابیل برای اطلاعات کامل و عکس های سریال به ادمه مطلب بروید.

Cain and Abel
هابیل و قابیل
نام كره ای : 카인과 아벨 / Cain and Abel
نام شناخته شده قبلی: 닥터 스톱 / Dr. Stop
سبك : عاشقانه اكشن
20 قسمت
پخش از شبكه : SBS
سال پخش از شبكه : 2009
كیفیت عالی
4دی وی دی
3هزارتومان 
با زیرنویس فارسی

داستان سریال

لی چو این ( با بازی آقای سو جی سوپ ) و لی سون وو ( با بازی آقای شین هیون جو ) دو برادر ناتنی میباشند كه با هم در رشته مورد علاقه خانوادگی  یعنی رشته پزشكی درس میخوانند.اما لی چو این پسر اصلی خانواده نیست و پدر خانواده وی را به فرزندی قبول كرده بنابراین مادر خانواده همیشه به وی با بدجنسی برخورد میكند و هیچ وقت چون مادر برای وی نمیشود.

سال ها میگذرد و لی سون وو بعد از هفت سال تحصیل در خارج به كره بازمیگردد  سئون وو ( با بازی خانم چائه جونگ آن ) دختری است كه از بچگی مورد توجه این دو برادر قرار دارد  دختری كه بیماری قلبی دارد و با توجهات این دو است كه به زندگی ادامه میدهد . اما هنرپیشه نقش اصلی دختر سریال اوه یونگ جی ( با بازی خانم شین بی ) یك تبعه از كره شمالی میباشد كه بدلیل موقعیت بد خانواده در این كشور از آنجا به همراه برادرش فرار میكند و در چین كار میكند تا بتواند روزی خانوادش را به  كره بیاورد .

 برحسب اتفاق لی چو این برای دیدن یك عمل به چین میرود ولی مادر خانواده كه قصد تاسیس یك مركز مغز و اعصاب را دارد و در این راه لی چو این را بزرگترین عامل عدم موفقیت میبیند از طرفی پدر خانواده هم لی چو این را به عنوان وارث خود در بیمارستان قرار میدهد دستور میدهد تا وی را پیش از روز سمینار رای گیری به چین بازنگردانند ولی معاون رییس بیمارستان دستور میدهد كه لی چو این را بكشند . آنها لی چو این را به صحرا میبرندتا بكشند .لی چو این فرار میكند ولی در حین فرار گلوله ای به سر او برخورد میكند .

آنها كه فكر میكنند لی چو این كشته شده برمیگردند  غافل از اینكه لی چو این زنده میماند ولی حافظه خودش را بطور كامل از دست میدهد . وی توسط  سربازان یك گروه شورشی نجات مییابد و عضوی از آنها میشود . عضوی كه در آن فرمانده اصلی گروه برادر اون یونگ جی میباشد . ماجرا با بازگشت پر ماجرای لی چو این و اوه یونگ جی به كره و رویارویی با برادر و سون وو وارد مرحله دیگری میشود و

 


 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 10 مرداد 1388 05:27 ب.ظ