تبلیغات
معرفی سریال های کره ای - جومونگ

جومونگ

جمعه 9 مرداد 1388 07:53 ب.ظ

نویسنده : mamad 2PAX

سریال جومونگ برای اطلاعات کامل و عکس های سریال به ادمه مطلب بروید.

تماشای این سریال یسیار زیبا و جذاب را به دوستداران سریال های كره ای توصیه می كنیم. سریال فوق العاده جذاب و دوست داشتنی می باشد و جز برترین سریال های عرضه شده تاكنون می باشد و امیدوارم كه اگر زمانی وقت مشاهده 81 ساعته جومانگ رو داشتید به هیچ وجه از دستش ندید

سانگ ایل گوك محبوب ما هم اینبار با نقش پرنس جومانگ با عنوان بازیگر نقش اول در این سریال ظاهر میشه و بازی كاملا" متفاوتی رو نسبت به بازیش در امپراطور دریا بنمایش می گذاره . در سریال امپراطور دریا ما شاهد شخصیت بسیار جدی و غمگین یوم جانگ بودیم كه از اول سریال با مهارتش در هنرهای رزمی همه رو شگفت زده می كرد ولی جومانگ سریال ما یك شخصیت بی خیالی هست كه معمولا" در حال جوك گفتن و تفریح خودش هست و كلا" شخصیت ضعیف و ترسویی هست .

جومانگ وقتی متوجه میشه كه برادران ناتنیش قصد كشتن و از صحنه خارج كردن اون رو دارند تلاش می كنه كه انتظارات پدر و مادرش ( شاه و ملكه دوم ) رو برآورده كنه و شروع به ساختن خودش می كنه تا جایی كه مهارت هاش در هنرهای رزمی و استراتژی های ذهنیش در بالاترین حد ممكن قرار می گیره ولی پرنس جومانگ هنوز تشنه یادگیری هست . اما درست در این زمان پرنس متوجه رازی خانوادگی میشه كه خیلی چیزها رو عوض می كنه و جومانگ رو در راهی قرار می ده كه بازگشتی نداره .

مطمئنا" یكی از بهترین سریال های كره ای كه در ژانر حماسی رزمی ساخته شده سریال دیدنی جومانگ با بازی سونگ ایل گوك ( یوم جانگ ) هست كه پرطرفدار ترین سریال در كره جنوبی بود . در این سریال دیدنی ما با پرنس جومانگ ( با بازی سونگ ایل گوك ) آشنا می شیم كه با اینكه اختلافاتی با برادرانش داره در مسند قدرت قرار داره و چیزی نمونده تا پادشاه كشور بشه كه در همین حال متوجه رازی میشه كه زندگی خودش و یك ملت رو بكلی عوض می كنه .

Image and video hosting by TinyPic

پرنس جومانگ می فهمه كه پسر شاه نیست و پدر اصلیش جنرال هی مو سو هست و پرنس تصمیم می گیره كه همه چیزش رو كنار بذاره تا راه پدرش رو ادامه بده . اون در این راه سختی های زیادی رو تحمل می كنه و بسیاری از عزیزانش رو از دست می ده ولی نهایتا به آرزوی پدرش می رسه و كشوری جدید به نام گوگوریو تاسیس می كنه و با قدرت رزمی فوق العاده بالا و افسانه ایی كه داشته مرز های این كشور رو تا جایی كه می تونه افزایش می ده و همواره با برادر بزرگش تی سو در درگیری و مبارزه است.

همچنین در كنار تمام این درگیری ها داستانی عاشقانه نیز نهفته است كه كمی كمرنگ تر ولی موازی با داستان حركت می كنه و با بازی سرنوشت درگیری زیادی بین شخصیت های اصلی سریال پیدا میشه

 

 

*6 دی وی دی

*5000 تومان

*کیفیت عالی

*محصول 2006-2007 کره

با بازی سونگ ایل گوک

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -